Hanka a Tonča

Obě dívky jsou velmi milé, vzdělané, komunikativní osoby, ovládající cizí jazyky. Obě jsou v cestování zkušené – Tonička již v Indii byla, byla i na Novém Zélandu, na Srí Lance atd. – vše si zařizovala sama. Hanka jela např. do Černé Hory – cestovat po tamějších horách, poznat místní lidi, také po vlastní ose.

Tonička, okres Kladno, 25 letSnímek obrazovky 2013-03-15 v 12.07.43 PM
Vystudovala psychologii a speciální pedagogiku na Karlově Univerzitě v Praze. Nyní studuje sociální pedagogiku a adiktologii. Je velmi prosociálně orientovaná, empatická. Orientuje se na práci v pomáhajících profesích – pracuje na Lince bezpečí, kde pomáhá dětem v nesnázích. http://www.linkabezpeci.cz/
Jako dobrovolnice pracovala v Kladenském dobrovolnickém centru, kde za svou práci získala dokonce ocenění Křesadlo. http://www.dckladno.cz/kresadlo.html
V poslední době se chěla zaměřit na práci s uživateli návykových látek.

Hanka, okres Písek, 25 letSnímek obrazovky 2013-03-15 v 12.07.37 PM
Vystudovala psychologii a speciální pedagogiku na Karlově Univerzitě v Praze. Nyní pracovala v kavárně Vesmírna jako asistentka pracovně-tréninkového programu pro lidi s mentálním postižením.
Již dříve pracovala v tréninkové kavárně Café Na půl cesty.
Stejně jako Tonička je velmi silně orientovaná na práci v pomáhajících profesích, chtěla by se stát vězeňskou psycholožkou.